Informacja Administratora

Na podstawie art. 13 ust. 1 i 2 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), Dz. U. UE. L. 2016.119.1 z dnia 4 maja 2016r., dalej RODO informuję:
1. dane Administratora i Inspektora Ochrony Danych znajdują się w linku „Ochrona danych osobowych”,
2. Pana/Pani dane osobowe w postaci adresu IP, są przetwarzane w celu udostępniania strony internetowej oraz wypełnienia obowiązków prawnych spoczywających na administratorze(art.6 ust.1 lit.c RODO),
3. jeżeli korzysta Pan/Pani z odnośnika na stronie będącego adresem e-mail placówki to zgadza się Pan/Pani na przetwarzanie danych w celu udzielenia odpowiedzi,
4. dane osobowe mogą być przekazywane organom państwowym, organom ochrony prawnej (Policja, Prokuratura, Sąd) lub organom samorządu terytorialnego w związku z prowadzonym postępowaniem,
5. Pana/Pani dane osobowe nie będą przekazywane do państwa trzeciego ani do organizacji międzynarodowej,
6. Pana/Pani dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie przez okres i w zakresie niezbędnym do realizacji celu przetwarzania,
7. przysługuje Panu/Pani prawo dostępu do treści swoich danych osobowych oraz ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania lub prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania,
8. ma Pan/Pani prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych,
9. podanie przez Pana/Panią danych osobowych jest fakultatywne (dobrowolne) w celu udostępnienia strony internetowej,
10. Pana/Pani dane osobowe nie będą podlegały zautomatyzowanym procesom podejmowania decyzji przez Administratora, w tym profilowaniu.
zamknij

Oferta edukacyjna

Dlaczego warto nas wybrać?

  1. Zapewniamy naukę na wysokim poziomie - wiedzę przekazywaną w sposób czytelny i przyswajalny oraz w miłej, spokojnej i przyjaznej atmosferze.

  2. Posiadamy przestronne sale wykładowe wyposażone w sprzęt multimedialny i pomoce naukowe oraz pracownie do nauki praktycznej zaopatrzone w najnowocześniejsze urządzenia specjalistyczne.

  3. Kończąc szkołę nas słuchacz jest przygotowany do pracy w wybranym przez siebie zawodzie- technik będzie umiał obsługiwać zaawansowane urządzenia i wszystkie wykonać nie tylko podstawowe uzupełnienia protetyczno- ortodontyczne ale także zaprojektuje uzupełnienie w systemie CAD/CAM, wykona stały aparat ortodontyczny czy pracę na zatrzaskach. Higienistki i asystentki zaś poznają działanie gabinetu dentystycznego „od podszewki”.

  4. Nasza szkoła jest zawsze dla Państwa otwarta- zapraszamy do obejrzenia naszych pracowni i sal wykładowych, co pozwoli ocenić możliwości dydaktyczne placówki.

  5. Zapewniamy miłą i kompetentną obsługę sekretariatu- bez dodatkowych kosztów wystawiamy wszelkie zaświadczenia do ZUS, KRUS, MOPS, legitymacje, indeksy.

  6. Nie pobieramy od słuchaczy żadnych opłat z tytułu egzaminów semestralnych, a tym bardziej egzaminu państwowego. Słuchacze nie płacą za materiały protetyczne, ortodontyczne, stomatologiczne podczas zajęć ani za odbycie praktyk zawodowych.

  7. Umożliwiamy odbycie praktyki zawodowej w wybranym przez słuchacza miejscu, a tym, którzy potrzebują pomocy- organizujemy praktyki, kierując do wybranej przez nas placówki. Pomagamy także słuchaczom ostatnich semestrów znaleźć pracę.

  8. Jednej rzeczy nie możemy obiecać - nauka u nas nie jest lekka i łatwa. Dobrze wiemy, iż aby dobrze nauczyć się zawodu trzeba być na większość zajęć, dużo na nich pracować, ćwiczyć swoje umiejętności i wiele od siebie wymagać, by zdać egzamin końcowy i pracować w wybranym przez siebie zawodzie!